Long tail, czyli pozycjonowanie długim ogonem

Pozycjonowanie to działanie, bez którego nasza strona niemalże nie ma szans zaistnieć w świadomości odbiorców. Działanie to ma na celu podniesienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce po wpisaniu określonych słów kluczowych. Jednym z popularnych typów pozycjonowania jest tzw. long tali, czy pozycjonowanie długim ogonem. Na czym polega ten rodzaj seo i dlaczego warto się nim zainteresować, jeśli zależy nam na dużej ilości odsłon naszej witryny?

Czytaj więcej

pozycjonowanie one page poznań

Pozycjonowanie stron typu onepage

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych sposobów promowania swojej firmy w Internecie. Dzięki pozycjonowaniu można zdobyć masę zadowolonych klientów, zwiększyć sprzedaż oferowanych towarów lub usług i poprawić pozytywny wizerunek swojej firmy.

Czytaj więcej

Na czym polega reklama natywna?

W dobie marketingu internetowego chyba każdy z nas przyzwyczaił się do wszechobecnych banerów reklamowych. Pojawiają się one na portalach społecznościowych, są stałych elementem wielu blogów oraz stron internetowych, pojawiają się w wyszukiwarkach oraz różnych programach. Nic dziwnego, że większość osób wykazuje tak zwaną “ślepotę bannerową” (banner blindness), która oznacza nic innego, jak po prostu ignorowanie reklam wyświetlanych na stronach internetowych.

Czytaj więcej

pozycjonowanie w google

Jak działa algorytm wyszukiwarki Google

Wyszukiwarka Google jest najpopularniejszym w Polsce narzędziem, które służy wyszukiwaniu treści w sieci. Każda agencja SEO, która świadczy usługi pozycjonowania stron, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że utrzymanie wysokiej pozycji w tej wyszukiwarce nie jest łatwe. Wszystko za sprawą algorytmu wyszukiwarki Google, który ciągle jest zmieniany.

Czytaj więcej

© Copyright 2016 Agencja Interaktywna Empressia | Pozycjonowanie stron www Poznań | All Rights Reserved.