pozycjonowanie

Co wpływa na pozycjonowanie stron w Google?

Pozycjonowanie strony w Google jest kwestią, na którą zwraca uwagę praktycznie każda osoba promująca swoją działalność w sieci. Figurowanie wysoko w wynikach wyszukiwania uzależnione jest od wielu czynników – niektóre z nich są oczywiste, inne nieco bardziej wątpliwe. Na co więc przede wszystkim należy zwrócić uwagę?

Czytaj więcej

marketing szeptany

Jak działa marketing szeptany?

Z pewnością każdy miał okazję przekonać się, jak ogromną siłę ma czasami plotka – może ona jednak zarówno pomóc w osiągnięciu danego celu, jak i zaszkodzić, dlatego należy z nią uważać. Bez względu jednak osiągnięcie ostatecznego celu trzeba przyznać, że jest ona doskonałym nośnikiem informacji – nie ważne czy prawdziwa czy fałszywa. Marketingowcy postanowili wykorzystać jej siłę w marketingu – i tak narodził się marketing szeptany.

Czytaj więcej

agencja social media

Narzędzie marketingowe – portal społecznościowy

Jak ogromna jest potęga internetu oraz portali społecznościowych można zorientować się, zakładając na którymś z nich konto osobiste.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować sklep internetowy?

Za docieranie do dużego grona odbiorców w Internecie odpowiedzialny jest nie tylko dobry marketing. Dziś to także kwestia pozycjonowania, bo wysokie wyniki w wyszukiwarce Google gwarantują dużą liczbę odwiedzin bloga czy sklepu. W tym artykule dowiesz się, jak sprawić, by Twój sklep internetowy był jednym z pierwszych, które pojawiają się przed oczyma klienta, który szuka najlepszego miejsca do zrobienia zakupów.

Czytaj więcej

Czy możliwe jest tanie pozycjonowanie?

Na dzisiejszym rynku pozycjonowanie stron www stało się już nie tylko wyborem, ale przede wszystkim koniecznością — jeżeli chcesz zaistnieć w internecie, pozycjonowanie to z pewnością jeden z głównych czynników, który pomoże Ci to osiągnąć. Na czym polega pozycjonowanie, jak zacząć pozycjonowanie stron oraz czy warto zlecać i płacić za taką usługę? Odpowiedzi na te pytania poniżej.

Czytaj więcej

Strona 1 z 5

© Copyright 2016 Agencja Interaktywna Empressia | Pozycjonowanie stron www Poznań | All Rights Reserved.