Google Adwords

Linki sponsorowane są świetnym dopełnieniem usługi pozycjonowania. Dzięki kampaniom Adwords Twoja strona od razu może wyświetlać się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google. Google Adwords umożliwiają precyzyjne kierowanie reklamą do określonej grupy docelowej, na wybranym terenie, o dowolnej porze oraz do osób, które już wcześniej odwiedziły naszą stronę. Uzyskany dyplom w międzynarodowym konkursie GOMC jest doskonałym potwierdzeniem naszych umiejętności w zakresie marketingu internetowego.

Google Adwords czy pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron to działanie, dzięki któremu możemy ją uwidocznić podczas wyszukiwania przez użytkowników. Kiedy oferujemy dany produkt czy usługę, samo stworzenie strony internetowej nie wystarczy do uwidocznienia jej poczas wyszukiwań. Pojawiające się wyniki nie są przypadkowe, a strony walczą o pierwszeństwo, ponieważ bezpośrednio przekłada się ono na zyski. Doskonałym sposobem na wyprzedzenie konkurencji w wyszukiwaniach są kampanie Google Adwords, ponieważ to właśnie wyszukiwarka Google jest najczęstszym narzędziem dla większości wyszukiwań w Internecie. Linki sponsorowane Adwords to reklama, która dociera do określonej grupy docelowej. Tym samym nie trafia ona do przypadkowych użytkowników, ale do zainteresowanych określonym produktem lub branżą.

Jak zacząć kampanię Google Adwords

Najlepszym sposobem skutecznej promocji strony są wspomniane kampanie Google Adwords. Są one przygotowywane z myślą o potencjalnych zapytaniach, które wpisują użytkownicy dla określonej branży. Przygotowanie takiej kampani polega na głębokim prześledzeniu jakie słowa i zwroty są kluczowe dla danej branży i produktu, a następnie wypozycjonowanie strony w taki sposób, aby dla najczęstszych wyszukań pojawiała się dana strona. Pozycja w wyszukiwarce Google bezpośrednio przekłada się na ilość wejść na stronę internetową, a tym samym zyski strony i Twojej firmy. Linki Adwords są uzupełnieniem pozycjonowania, co sprawia, że do użykowników dociera reklama konkretnej strony. Nasi klienci reprezentują różne branże, jednak dla każdej z nich jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie narzędzia dla pozycjonowania. Precyzyjne dobranie i kierowanie reklam do użytkowników wyszukiwarek pozwala na bezpośrednie trafienie do grup docelowych, a tym samym reklama jest skuteczniejsza. Kampanie Adwords to czysty zysk, wszak z wyszukiwarek Google korzysta większość użytkowników Internetu.

Aby przygotować skuteczną kampanię Google Adwords, precyzyjnie określamy potrzeby i oczekiwania Klientów, skupiając się na nich, aby pozycjonowanie strony szybko przełożyło się na zyski.