Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych zostało jednogłośnie uznane przez specjalistów od marketingu internetowego za najskuteczniejszą formę reklamy w Internecie. Tylko odpowiednio wysoka pozycja w wyszukiwarce Google pozwala na zwiększenie ruchu na stronie internetowej i pozyskanie nowych Klientów. W naszej firmie pracują tylko doświadczeni pozycjonerzy, którzy nieustannie dbają o wysokie pozycje stron naszych Klientów. Działamy tylko w etyczny sposób, tzn. posługujemy się metodami, które nie prowadzą do możliwości nałożenia filtra czy zbanowania strony.

Na czym polega pozycjonowanie stron www?

Strona internetowa, aby była skuteczna, musi być odpowiednio promowana, aby wyszukując informacji lub usług, Klient bezpośrednio i szybko trafił do określonej strony. Aktualnie na polskim rynku absolutnym liderem jest Google i wyszukiwanie odbywa się niemalże wyłącznie za pomocą tej wyszukiwarki. 93% polskich internautów korzysta z Google.

Pozycjonowanie stron internetowych jest najbardziej skuteczną metodą promocji stron internetowych. Jeśli chcemy, żeby strona www przyniosła zysk, konieczne jest jej wypromowanie na najwyższe wyniki wyszukiwania. Nasza agencja od lat sprawia, że strony internetowe naszych Klientów znajdują się najwyżej w wyszukiwaniach, wyprzedzając konkurencję poprzez lepszą wyszukiwalność, co bezpośrednio przekłada się na ich zyski.

Pozycjonowanie w naszej firmie obejmuje darmowa optymalizacja treści stron www oraz wcześniejszy research, który sprawdza wiele czynników określających stronę, wpływających na jej popularność i liczbę wejść. Poprawiona optymalizacja wpływa pozytywnie nie tylko na pozycje naszej strony w wyszukiwarce Google, ale zmniejsza również współczynnik odrzuceń wśród użytkowników naszej strony internetowej.

Opracowaliśmy preferencyjny i mieszany system rozliczeń, który pozwala pozycjonować stronę www, a tym samym nie narażać jej na filtrowanie Google. System mieszany zakłada niską miesięczną opłatę abonamentową i rozliczenie za uzyskanie pozycji w top10. Opłata abonamentowa za pozycjonowanie pozwala nam na zagospodarowanie większych środków do pozyskiwania linków, jednocześnie więcej czasu poświęcić cennej analizie. Klient ma możliwość rezygnacji z umowy bez konsekwencji, jeśli w ustalonym przedziale czasowym nie osiągniemy zamierzonego efektu pozycjonowania stron internetowych..

Jak działa pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowane frazy rozliczamy w trybie dziennym, nie stosujemy natomiast uśredniania miesięcznego. Słowa kluczowe są rozliczane w stawkach dziennych, przez co Klient dokładnie wie, za co płaci. Czytelny panel klienta zapewnia możliwość monitorowania aktualnej sytuacji wyników wyszukiwania. Dodatkowo, co miesiąc Klient otrzymuje od nas raport miesięczny, w którym znajdzie szczegółową analizę pozycjonowania i rozliczenie. Dzięki temu Klienci mają możliwość stałej obserwacji procesu pozycjonowania ich strony www.

Podczas całego procesu jesteśmy otwarci na uwagi i potrzeby Klientów co do zawartości strony internetowej. Odpowiadamy na oczekiwania, uważnie przyglądając się celom Klientów w danej branży. Dobieramy starannie narzędzia i słowa kluczowe do specyfiki danej branży, aby nasi Klienci szybko odczuli zyski.

Zasady współpracy

System rozliczeń Mieszany
Okres trwania umowy 12 miesięcy lub 18 miesięcy
Przedterminowe rozwiązanie umowy TAK
Okres wypowiedzenia 3 miesiące
Zasięg pozycjonowania Google.pl
Sposób wypowiedzenia Listownie lub elektronicznie