Odwiedź pełną wersję
naszej strony www


wejdź

Social media

Prowadzenie fanpage'y na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ i Twitter buduje silną relację z fanami oraz angażuje ich do aktywności, dzięki czemu informacje, które publikujemy rozprzestrzeniają się dalej docierając do szerszego grona odbiorców. Zbudowanie społeczności wokół firmowego fanpage to obecnie jeden z najlepszych sposobów na reklamę i docieranie z nią do osób najbardziej zainteresowanych.

Media społecznościowe mają dziś niezwykłą moc kształtowania ludzkiej świadomości. Wymiana informacji, nowinki, aktualności, ciekawostki w pierwszej kolejności publikowane są na portalach społecznościowych, ponieważ tam ich oglądalność jest największa, a memy czy zdjęcia potrafią rozprzestrzeniać się z prędkością światła. Mamy świadomość jak ważne jest to nie tylko dla rozrywki, ale przede wszystkim dla celów marketingowych.

Portale społecznościowe już od wielu lat stanowią doskonałą przestrzeń dla budowania marki. Pozytywne relacje z potencjalnym klientem są ogromnie ważne dla jej wizerunku, a regularna interakcja przekłada się na bezpośrednio na sprzedaż. Z myślą o korzyściach z obecności w mediach społecznościowych, chcemy aby usługi naszych Klientów były w nich widoczne. Facebook, Twitter, Google Plus to miejsca, w którym Państwa firma powinna się znaleźć i rozpocząć zdobywanie nowych Klientów. Takie działania bezpośrednio i szybko przekładają się na zyski i rozpoznawalność marki.

Zadaniem agencji social media jest przede wszystkim dokładne przemyślenie koncepcji i dostosowanie jej do naturalnego środowiska portali społecznościowych, aby treści były atrakcyjne i skuteczne dla użytkowników. Nasza Agencja Interaktywna zajmuje się prowadzeniem firmowych fanpag'y na portalach społecznościowych: Facebook, Google Plus, Twitter, Instagram itp. Prowadzimy profesjonalne kampanie reklamowe, dzięki którym Państwa marka zyska nowych lajkowiczów, followersów oraz fanów. W Państwa imieniu komunikujemy się z Klientem oraz utrzymujemy najlepsze relacje, a także pomagamy zdobywać nowych. W naszym wykonaniu, marketing społecznościowy marki będzie indywidualnie przygotowaną strategią, a nie powtarzalnym schematem. Mogą Państwo oczekiwać od nas działań popartych wnikliwą obserwacją rynku jak i wiedzy o marce.

Zadbaj o swój wizerunek w mediach społecznościowych (social media). Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szerszych informacji na temat naszej oferty social media.