Agencja Social media

Prowadzenie fanpage'y na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ i Twitter buduje silną relację z fanami oraz angażuje ich do aktywności, dzięki czemu informacje, które publikujemy rozprzestrzeniają się dalej docierając do szerszego grona odbiorców. Zbudowanie społeczności wokół firmowego fanpage to obecnie jeden z najlepszych sposobów na reklamę i docieranie z nią do osób najbardziej zainteresowanych. Uwolnij pełen potencjał mediów społecznościowych z naszą agencją Social Media.

Media społecznościowe mają dziś niezwykłą moc kształtowania ludzkiej świadomości. Wymiana informacji, nowinki, aktualności, ciekawostki w pierwszej kolejności publikowane są na portalach społecznościowych, ponieważ tam ich oglądalność jest największa, a memy czy zdjęcia potrafią rozprzestrzeniać się z prędkością światła. Mamy świadomość jak ważne jest to nie tylko dla rozrywki, ale przede wszystkim dla celów marketingowych.

Portale społecznościowe już od wielu lat stanowią doskonałą przestrzeń dla budowania marki. Pozytywne relacje z potencjalnym klientem są ogromnie ważne dla jej wizerunku, a regularna interakcja z pomocą agencji social media przekłada się na bezpośrednio na sprzedaż. Z myślą o korzyściach z obecności w mediach społecznościowych, chcemy aby usługi naszych Klientów były w nich widoczne. Facebook, Twitter, Google Plus to miejsca, w którym Państwa firma powinna się znaleźć i rozpocząć zdobywanie nowych Klientów. Takie działania bezpośrednio i szybko przekładają się na zyski i rozpoznawalność marki.

Zadaniem agencji social media jest przede wszystkim dokładne przemyślenie koncepcji i dostosowanie jej do naturalnego środowiska portali społecznościowych, dzięki czemu treści są atrakcyjne dla użytkowników i skuteczne dla naszych klientów. Nasza agencja Social Media zajmuje się prowadzeniem firmowych fanpag'y na portalach społecznościowych: Facebook, Google Plus, Twitter, Instagram itp. Prowadzimy profesjonalne kampanie reklamowe, dzięki którym Państwa marka zyska nowych lajkowiczów, followersów oraz fanów. W Państwa imieniu komunikujemy się z Klientem oraz utrzymujemy najlepsze relacje, a także pomagamy zdobywać nowych klientów. W naszym wykonaniu, marketing społecznościowy marki będzie indywidualnie przygotowaną strategią, a nie powtarzalnym schematem. Mogą Państwo oczekiwać od nas działań popartych wnikliwą obserwacją rynku jak i wiedzy o marce.

Ikony Social Media

Zadbaj o swój wizerunek w mediach społecznościowych (social media). Nie pozwól aby media społecznościowe zdominowała Twoja konkurencja i powierz prowadzenie fanpage doświadczonej agencji. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szerszych informacji na temat naszej oferty social media.

Najpopularniejsze serwisy Social Media – co warto o nich wiedzieć?

Serwisy społecznościowe to media, których znaczenia nie sposób przecenić. Pozwalają one na budowanie głębokich i wartościowych relacji z klientami – o ile oczywiście wykorzystywane są w sposób przemyślany i dobrze zaplanowany. Sprawdź, co mogą zaoferować Ci najpopularniejsze obecnie portale społecznościowe – Facebook, Twitter i Google+.

Facebook

Facebook to portal społecznościowy, umożliwiający swoim użytkownikom kontakt ze znajomymi (a także nawiązywanie nowych znajomości), udostępnianie zdjęć i statusów, wymianę opinii, uczestniczenie w różnego rodzaju grupach (i tworzenie nowych grup), a także korzystanie z licznych aplikacji. Facebook, jako Social Media, skierowany jest przede wszystkim do prywatnych użytkowników, jednak szeroko wykorzystywany jest również przez firmy – jako narzędzie marketingu internetowego.

Konta zarejestrowane w serwisie podzielone są na te, które należą do osób prywatnych i tak zwane FanPage, należące do firm i osób publicznych. Te drugie, chociaż dają nieco mniej możliwości (nie pozwalają na przykład na wysyłanie wiadomości do poszczególnych użytkowników serwisu, a jedynie na odpowiadanie na zadane pytania), mogą pełnić niezwykle ciekawą, interaktywną formę firmowego newslettera, pozwalającego szerokiemu gronu osób zapoznać się z informacjami dotyczącymi marki. Dobrze przemyślana strategia prowadzenia przez Agencję Social Media firmowego FanPage’a stwarza wiele możliwości, na przykład tworzenie i szczegółowe targetowanie reklam, budujących pozytywną świadomość marki.

Twitter

Konto na Twitterze to specyficzny rodzaj bloga, na którym umieszcza się krótkie notatki (maksymalna długość każdego wpisu to 280 znaków). Podstawowym zadaniem tego serwisu jest umożliwianie wchodzenia w dialog ze wszystkimi użytkownikami – z tego względu konta na Twitterze nie są rozdzielane na te, należące do osób prywatnych i konta firmowe (w przeciwieństwie do Facebooka).

Co ważne, publikowanie nowych wpisów na Twitterze jest niezwykle łatwe i szybkie – można dodawać je na kilka różnych sposobów, w tym za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki temu użytkownicy mogą pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami.

Google+

Google+ to kanał, który jest spoiwem łączącym popularne usługi oferowane przez Google, takie jak poczta Gmail, Youtube, Google Maps wraz z programem Lokalni przewodnicy, platforma blogowa Blogger czy narzędzia np. Google Analitycs który skojarzony jest z konkretnym kontem Google. Podobnie jak Twitter, serwis ten umożliwia swobodny dialog pomiędzy użytkownikami (w tym video-spotkania, dzięki wprowadzeniu kanału Hangout) oraz publikację treści za pomocą różnych kanałów. Nie nakłada przy tym ograniczeń, które spotkać można na Facebooku, takich jak algorytm Edge Rank, decydujący o tym, które treści zostaną wyświetlone konkretnym użytkownikom.

Każdy z zaprezentowanych serwisów Social Media posiada odmienne cechy i funkcje, jednak wszystkie – o ile prowadzone są na podstawie solidnej taktyki działania – przyniosą wiele wymiernych korzyści Twojej firmie.